Get Adobe Flash player

O nás


Zakladatelkou je Veronika Študentová, která má vysokoškolské pedagogické vzdělání a mnohaleté zkušeností v tanečních a sportovních oborech. Specializuje se na výuku a trénink dětí provozujících sportovní aerobic a tanec na soutěžní úrovni. Rozhodla se otevřít taneční kurzy pro děti v Praze 10 a blízkém okolí.

Hlavním cílem tanečního klubu Runway je poskytnout dětem základy pohybových a tanečních schopností, radost z pohybu a kvalitní trávení volného času. Motem tanečního klubu je ABCD, neboli zkratka anglické věty Any Body Can Dance!

Děti si vyzkouší několik tanečních stylů street dance, break dance, budou se učit rytmickému cítění, rozvíjet svůj pohybový aparát, poznají nové kamarády a zažijí při hodině mnoho legrace :-)

Vybrané děti mají možnost reprezentovat taneční klub na nejprestižnějších soutěžích v ČR. Stali jsme se několikanásobní mistři a vícemistři ČR 2018, 2017, 2016... 

Děti, které dochází do družiny si lektorka vyzvedne a opět je do družiny vrátí. Děti, které do družiny nedochází si lektorka vyzvedne před školou 10 minut před zahájením lekce.